İsim analizi raporları, kapsamlı ve kişiye özel raporlardır. Bu nedenle hazırlanmaları yaklaşık bir gün sürer. Yoğunluk nedeniyle talebinize aynı gün cevap veremeyebilirim, bekleme sürenizin bir haftayı bulabileceğini lütfen göz önünde bulundurun. Kemal Haluk Cebe

İsim Analizi

Taşıdığınız ismin, bebeğinize veya şirketinize vermeyi düşündüğünüz ismin hayatınıza ne gibi etkileri olabileceğini öğrenmek için genel veya ayrıntılı isim analizi servislerimizden yararlanabilirsiniz. Kemal Haluk Cebe, isimleri analiz ederken içerdiği harflere, anlamlarına ve verdiği mesajlara göre olmak üzere üç ayrı kritere göre değerlendirir. Böylece bir ismi isim, göbek adı ve soyismin bütünsel enerjisine göre yorumlar. Bir ismin taşıdığı ve yaydığı enerjinin kişinin karakterine hangi özellikleri kattığı, kişiyi hangi mesleğe yönlendirdiği ve maddi konulardaki etkileri isim analizi sonucunda ortaya çıkmaktadır. 

 İsim analizi raporunda ayrıca hayatınıza yeni bir yön vermek için size yardımcı olacak ipuçları da yer almaktadır.

İsim-name'de isim-analizi nasıl yapılır?

İsim analizi için isim, soy isim, yaş, cinsiyet gibi kişisel bilgilerinize ihtiyaç duyulmaktadır. İsim analizi formlarında sizden istenen bilgileri tam ve doğru olarak girdiğinizde, isminizin içerdiği hecelerin, kalın-ince harf uyumlarının, kısa-uzun ismin, yaş ve cinsiyete göre yansımalarını hesaplayan analiz yöntemimiz aracılığıyla size bir analiz sunuyoruz. Dilerseniz aklınıza takılan detaylarla ilgili soru sorabilir, kapsamlı rapor alabilirsiniz.


İsim Analizi Yaptır