Uzun yıllara dayanan araştırma ve incelemelerimi geniş kitlelere ulaştırabilmek için isim-name'yi hazırladık. Artık isteyen herkes kolayca isim analizi yaptırabilecek. Kemal Haluk Cebe

İsimName Hakkında

İsimname’nin amacı isminizi analiz ederek size uygunluğunu, yaydığı enerjiyi dolayısıyla hayatınıza, karakterinize, yaşadıklarınıza, kariyer ve sağlığınıza etkisini tespit etmektir. Ayrıca bebeğinize yahut şirketinize koymayı düşündüğünüz isimlerin duruma uygunluğunu da analiz ettirebilir, yahut size bebeğiniz ya da şirketiniz için isim önerilmesini isteyebilirsiniz. İsimname, akrofonoloji alanını kullanarak isminizin üzerinizindeki yansımalarını analiz etmektedir. Adınızın akrofonolojik etkilerini bilirseniz, hayatınızı daha iyi yönetebilir ve yönlendirebilirsiniz.

İsimname isim analizi sistemi Akrofonolog Kemal Haluk Cebe ve Mutlucu ekibi tarafından geliştirilmiştir, Analiz hizmetlerimiz sayın Cebe’nin araştırmaları, formülasyonları, istatistiki bilgileri ve grafiklerinden yola çıkarak tasarlanmış ve yazılım ekibimiz tarafından internet ortamına taşınmıştır. Böylece analizleriniz daha sistematik ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Şu an isim analizleri 40 adet kritere gore değerlendirilerek yapılmaktadır. Değerlendirme kriterlerimizi daha sağlıklı ve bilimsel çalışmalar yapmak için her geçen gün geliştirmekteyiz.